• Interiérové centrum Pianka Česká Lípa
  • Interiérové centrum Pianka Česká Lípa
  • Interiérové centrum Pianka Česká Lípa
  • Interiérové centrum Pianka Česká Lípa
  • Interiérové centrum Pianka Česká Lípa
  • Interiérové centrum Pianka Česká Lípa
  • Interiérové centrum Pianka Česká Lípa
  • Interiérové centrum Pianka Česká Lípa
Interiérové centrum Pianka Česká Lípa1 Interiérové centrum Pianka Česká Lípa2 Interiérové centrum Pianka Česká Lípa3 Interiérové centrum Pianka Česká Lípa4 Interiérové centrum Pianka Česká Lípa5 Interiérové centrum Pianka Česká Lípa6 Interiérové centrum Pianka Česká Lípa7 Interiérové centrum Pianka Česká Lípa8

Interiérové centrum Pianka Česká Lípa - dřevěné a laminátové plovoucí podlahy, PVC - linolea, marmolea, vinyl, koberce, korkové podlahy, masivní dřevěné a dýhované podlahy, parkety

Firma PMP - REGIA STYL s.r.o. je odborná certifikovaná realizační firma, která vlastní patřičná živnostenská oprávnění příslušná oboru pokládání podlahových krytin.

CertifikátProvádíme odbornou pokládku:

• Plovoucích podlah - laminátové, dýhované a dřevěné
• PVC a koberců
• Marmolea (100% přírodní materiál) a linolea
• Korkových podlah
• Antistatických podlah
• Vinylových podlah


Malo i velkoobchodní prodej:

• Plovoucích podlah
• Podlahových krytin
• Přípravků na údržbu dřevěných a laminátových     povrchů
• Přechodových a ostěních lišt
• Dveří a kování

 

Dále nabízíme:

• Přípravu podkladů k pokládce
• Stěrkování, broušení arenovace parket
• Vyrovnávání DTD a OSB deskami
• Bezplatné zaměření a vypracování nezávazné cenové nabídky

 

ČASOPIS DOMO 3/2014 - sponzoring

klikněte na odkaz PDF

 

Plavoucí podlahy

Plovoucí podlahy jsou v současné době nejčastěji používaným typem podlahových krytin. Jsou praktické a moderní. Tuto podlahu položí opravdu skoro každý zručný kutil. Plovoucí podlahy se pohybují v nekonečném množství dekorů a cen, z kterých si vybere opravdu každý. Cena se tedy odvíjí od kvality materiálu a její tloušťky. Ta se pohybuje od 7mm do cca 31mm. Tloušťka podlahy určuje délku životnosti podlahy, závislé samozřejmě na tom, jak často je podlaha používána. Např. do kanceláří, salónů, obchodů a podobně zatěžovaných prostor se tedy doporučují plovoucí podlahy silnější. Ceny se také s určitostí liší podle typu podlahy. Zákazník si může vybrat dřevěnou, laminátovou, korkovou apod. Dřevěná podlaha je sice dražší, ale je vyrobena z čistě přírodních materiálů. Typické pro plovoucí podlahy je to, že nejsou nijak přichycené k základu a tedy plavou. Leží přímo na vystěrkované a rovné podlaze a na speciálním podkladu dle výběru zákazníka. Vzájemně je obvykle spojena zámky, které do sebe zapadají.

Korkové podlahy

Korkové podlahy jsou vyrobeny z přírodních materiálů, které nejsou závislé na módních trendech interiérů. Korkové podlahy jsou zdravotně nezávadné a ekologické. Výborně tlumí každý náraz a jsou tím pádem odolnější proti oděru a zničení, více než jsou ostatní podlahové krytiny. Korkové podlahy také příjemně hřejí, což podmiňuje materiál, z kterého jsou vyrobeny. Podlahové vytápění je tedy skoro zbytečné. Další výhodou korkové podlahy je to, že tlumí zvuky. Například prostorové a kročejové, což je jinak řečeno neprůzvučnost. U jiných typů podlah může tedy dojít k přenosu hluku do dalších obytných místností. Pro bližší představu se tyto podlahy skládají z povrchové úpravy ( Lak nebo Olej/vosk), dále korkové nášlapné vrstvy (cca 3cm), speciální upravené desky proti nabobtnání a poslední je korková protihluková podložka (cca 1,5cm). Povrchy těchto podlah tedy nabízíme v laku nebo v přirozeném olej/vosku a dodáváme v suchém spoji bez lepení. Neváhejte a obraťte se na nás, Vaše PMP Regia Styl.

PVC

Podlahy vyrobené z PVC, odborně řečeno z polyvinylchloridu, jsou vlastně podlahové krytiny vyrobeny ze syntetických materiálů. Z hlediska vrstev se tyto, současné době oblíbené, typy PVC podlahovin dělí na homogenní a heterogenní. Homogenní je tvořena z cca 2mm silné vrstvy, která je v celé tloušťce probarvena. Heterogenní se skládá ze vzhledové, nosné a transparentní nášlapné vrstvy. PVC krytiny, které jsou kvalitnější, mají nosnou vrstvu vyrobenou z čistého nerecyklátu. Opakem je levnější varianta, která je naopak vyrobena z recyklátů, což je vlastně granulát s přídavkem náhradních plnidel. PVC podlahové krytiny jsou univerzální a současně moderní typ podlahových krytin. Nabízejí nám o dost lepší vlastnosti, než kterými disponovali jejich předchůdci. V první řadě je to odolnost vůči poškození, příjemná teplota, pružnost, tvrdost a zároveň měkkost materiálu, dále pak dlouholetá záruka, kvalita povrchu a atraktivní dezény. Kvalitní povrchy jsou u vzhledové části krytiny tvořeny fototapetou. Nabízejí se i antistatické vinylové podlahy, které se doporučují díky svým elektrostatickým vlastnostem, především do operačních sálů, počítačových učeben atd.

Koberce

Koberce dělíme dle použití na bytové a zátěžové. Bytové jsou již podle svého názvu určeny hlavně do domů, bytů a prostor, které nejsou zatíženy takovou měrou jako prostory pracovní. Mezi ně řadíme např. kanceláře, ordinace, apod. Dle technologie výroby dělíme dále koberce na všívané, vpichované, střižené a smyčkové. Všívané koberce jsou považovány za nejrozšířenější způsob výroby metrových koberců. Jsou odolné a trvanlivé. Hodí se do hal a schodišť. Dají se tedy považovat za zátěžové. Vpichované jsou levnějším typem a mají kratší životnost. Používají se do méně namáhaných prostor. Další máme střižené, ty jsou vyrobeny ze smyček, které jsou odstřiženy. Také se používají do méně namáhaných prostor. Příkladem je obývací pokoj nebo ložnice, kde zákazník vyžaduje více komfortu a měkkosti. Posledním typem jsou koberce smyčkové. Smyčky nejsou střiženy, jako u předcházejícího typu a jsou nahuštěny těsně vedle sebe. Tvoří tak povrch koberce. Výhodou je to, že drobečky a jiné nečistoty zůstávají na povrchu a usnaňují tak úklid. Jsou určeny pro schodiště, kanceláře, banky a celkové velmi namáhané prostory.

  

Kontakt

Naše adresa:
Interiérové centrum Pianka,

Mimoňská 3223, Česká Lípa
Vedle České Spořitelny,
naproti obchodnímu domu
Kaufland

Provozní doba:

PONDĚLÍ až PÁTEK
9.00 - 12.00 13.00 - 18.00,
SOBOTA 9.00 - 12.00 hod

Můžete nám zavolat

Certifikát

Certifikát

Facebook

^